Tanie alkohole na imprezę – jakie wybrać i gdzie je kupić?

przez | 22 czerwca, 2022

Szukasz niedrogich alkoholi na wesele albo na inną imprezę? Zobacz porady, dzięki którym możesz wybrać najlepsze trunki i zaoszczędzić na ich zakupie!

Jakie alkohole wybrać na imprezę?

Dobór odpowiednich alkoholi na imprezę ma duże znaczenie, ponieważ powinny być one dopasowane tak, aby zapewnić gościom odpowiednią selekcję i dobrą zabawę.

Najczęściej na imprezy jak wesela oraz inne rodzinne spotkania, a także na urodziny wybierana jest wódka. Poza wódką czystą dostępna jest także wódka smakowa, która ma wielu fanów. Do wyboru jest mnóstwo wyśmienitych smaków, na przykład cytrusowe, wiśniowe, orzechowe, aby wspomnieć tylko o paru z nich.

Poza wódką na imprezie mogą też zagościć inne alkohole, na przykład jak rum, whisky, wino, piwo. Warto więc zadbać o różnorodność, aby goście mogli znaleźć na stole albo w imprezowym barku coś dla siebie.

Na uwagę zasługuje również piwo bezalkoholowe, które również dobrze sprawdza się podczas imprez. Zapewnia wyśmienity smak klasycznego lub smakowego piwa, ale nie zawiera alkoholu.

Ile butelek alkoholu kupić na imprezę?

Wybierając alkohol przeznaczony na przyjęcie, warto poświęcić chwilę na obliczenie, ile butelek kupić.

Najczęściej stosuje się przelicznik w postaci 0,5 litra wódki na 1 gościa. W przypadku, gdy na przyjęcie zamierza się zakupić inne mocne alkohole, wtedy można również zastosować je w przeliczniku. Słabsze alkohole jak wino czy piwo można kupić w większej ilości.

W internecie można znaleźć również praktycznie kalkulatory, za pomocą których można obliczyć ilość trunków potrzebną na przyjęcie. Na ich podstawie można wtedy łatwo je dobrać, aby nie okazało się, że będzie ich zbyt mało albo za dużo.

Jak zaoszczędzić na zakupie alkoholu na imprezę?

Ceny związane z zakupieniem alkoholu na przyjęcie mogą być bardzo wysokie. Gdy ma wziąć w nim udział kilkadziesiąt osób, wtedy wydatki mogą wynieść nawet kilka tysięcy złotych, a im większe przyjęcie, tym koszty będą jeszcze wyższe.

Aby zapłacić za alkohole na imprezę jeszcze mniej, warto przede wszystkim poszukać sklepu, gdzie ceny będą najatrakcyjniejsze. Najniższe ceny alkoholi dotyczą ich hurtowni, dlatego to właśnie tam warto rozpocząć ich poszukiwania.

Hurtownie alkoholu mogą zaprezentować swoim klientom pełną gamę różnych trunków, które mają bardzo atrakcyjne ceny. Wśród nich znajdują się między innymi popularne wódki weselne, ale również whisky czy wina. W hurtowniach można też kupić inne produkty przeznaczone do przygotowywania drinków, gdy zamierza się serwować je podczas przyjęcia.

Warto też wskazać, że wybrane hurtownie alkoholi mogą zaoferować swoim klientom możliwość zwrotu zakupionych produktów, które nie zostały wykorzystane. Dzięki temu można zaoszczędzić także na ich oddaniu, odzyskując pieniądze.

Czy można kupić alkohole na przyjęcie przez internet?

Obecnie hurtownie alkoholi działają nie tylko stacjonarnie, ale również są one dostępne online. W takiej formie działa hurtownia alkoholi alkoparty.pl, kora przygotowała dla klientów pełną gamę produktów do wyboru.

Zakupienie alkoholu na imprezę w hurtowni online jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ można wtedy nie tylko łatwo porównać różne produkty i ich ceny, ale również otrzymać zakupione alkohole w różnych sklepach, by zaoszczędzić jeszcze więcej.

Zamówienie w hurtowni alkoholu online mogą złożyć tylko osoby pełnoletnie.

Gdy zatem szykuje się impreza, warto pamiętać o tym, by zaopatrzyć się wcześniej w alkohole. Aby zaoszczędzić, warto zdecydować się na zakupy w hurtowni alkoholi. Teraz można również zrobić je całkowicie online.

Jedna myśl nt. „Tanie alkohole na imprezę – jakie wybrać i gdzie je kupić?

 1. d Autor wpisu

  Pozwolę sobie tutaj dać przepis na drinka, który w ostatnim czasie wyszedł mi swietnie i wydaje mi się idealny na takie ciepłe dni:
  Margarita truskawkowa🍹🍹🍹
  〽️2 szklanki truskawek , można
  szklankę mrożonych i szklankę
  świeżych
  〽️szklanka lodu
  〽️ 80 ml tequila
  〽️1 limonka
  〽️60 ml likieru pomarańczowego
  〽️2 łyżeczki cukru
  Miksujemy wszystko.

Dodaj komentarz