Catering na spotkania biznesowe – postaw na profesjonalną obsługę cateringową

przez | 14 grudnia, 2021

Coraz więcej firm decyduje się na zamawianie usług cateringowych. To oferta dedykowana dla każdej firmy, która chciałaby urządzić udane wydarzenie dla swoich pracowników, klientów czy kontrahentów. Gdzie zamówić catering na spotkanie biznesowe?

Catering w biznesie

Firmy cateringowe zapewniają kompleksową obsługę dla wielu klientów, w tym także dla klientów biznesowych.

Catering dla firm jest bardzo popularną usługą, która polega na dostarczaniu wyśmienitych dań na eventy, także z dodatkową obsługą odpowiadającą wymaganiom klienta. Dzięki temu uczestnicy wydarzenia mogą zasmakować w wyśmienitych potrawach oraz spędzić miło czas.

Kiedy warto zamówić catering dla firm?

Usługi cateringowe są doskonałym wyborem na wiele eventów w sferze biznesowej. Kiedy warto zdecydować się na ich zamówienie?

Najczęściej catering dla firm dotyczy wydarzeń jak:

  • konferencje
  • szkolenia
  • spotkania świąteczne
  • imprezy integracyjne
  • bankiety

Podczas tych wydarzeń firma cateringowa może dostarczyć wyśmienite posiłki, które serwowane mogą być w formie szwedzkiego stołu, czyli uczestnicy mogą sami wybrać dla siebie potrawy ze wspólnego stołu, ale także mogą być one serwowane przez kelnerów.

Menu na firmowe wydarzenia – jakie potrawy wybrać?

Firmy cateringowe mogą zaoferować swoim klientom szeroką gamę wyśmienitych dań doskonałych na wydarzenia biznesowe.

Wybierając odpowiednie menu, warto przede wszystkim skoncentrować się na różnorodności, ponieważ im więcej rozmaitych dań znajdzie się na stołach, tym łatwiej goście wybiorą spośród nich to, co lubią najbardziej. Dzięki temu na pewno będą miło wspominali wydarzenie, w którym uczestniczyli.

Podczas wydarzenia można zaserwować tradycyjne potrawy kuchni polskiej, ale także zdecydować się na potrawy kuchni międzynarodowej, na przykład francuskiej, japońskiej.

Pracownicy firmy cateringowej mogą doradzić, jakie potrawy sprawdzą się najlepiej podczas danego wydarzenia, dzięki czemu nie trzeba dobierać ich samodzielnie. Oczywiście, jest także taka możliwość, dlatego wtedy, gdy podczas eventu mają pojawić się konkretne dania, firma cateringowa może przygotować je na zamówienie.

Dodatkowe usługi cateringowe

Wybierając usługi cateringowe w Krakowie, a także w innych miastach, można skorzystać także z dodatkowej obsługi podczas eventów. Co oferują firmy cateringowe?

Aby wydarzenie mogło wyglądać elegancko, warto zdecydować się na zamówienie cateringu wraz z obsługą kelnerską. W tym przypadku potrawy będą serwowane przez gustownie ubranych kelnerów bezpośrednio do stolików klientów. To doskonały wybór na bankiety biznesowe.

Bardzo często firmy cateringowe mogą także zaoferować usługi wynajmu zastawy stołowej oraz mebli eventowych. Szeroka gama produktów na wynajem powoduje, że mogą one zaoferować je na każdy event, także taki, w którym będzie brało udział kilkaset osób!

Ponadto w wybranych firmach cateringowych można zamówić usługi jak wystrój sali, nagłośnienie oraz oświetlenie wydarzenia.

Z dokładnymi ofertami firm cateringowych można zapoznać się już teraz w internecie – menu, zakres usług, referencje można znaleźć na ich stronach online.

 

Dodaj komentarz