Autokarem do Chorwacji – ile kosztuje przejazd?

przez | 9 czerwca, 2021

Chorwacja to jeden z ulubionych kierunków wakacyjnych wojaży Polaków. Teraz na miejsce można dostać się również autokarem. Ile kosztują bilety?

Podróż do Chorwacji może odbyć się samolotem, który jest najszybszym sposobem transportu, jednak do dyspozycji są także połączenia drogowe, które również cieszą się sporym powodzeniem. Do celu można dojechać własnym autem albo wybrać jednego z przewoźników. Podróż do Chorwacji trwa ok 15 godzin. Chociaż to dłuższy czas podróży niż samolotem, na uwagę zasługuje jego niska cena.

 

Bilety autokarowe do Chorwacji – ile kosztują?

Ceny za bilety autokarowe do Chorwacji rozpoczynają się już od około 400 złotych za dojazd w jedną stronę. Gdy wykupi się bilety w obie strony, ceny mogą być jeszcze niższe – od około 700 złotych.

 

Można także trafić na promocje, w ramach których bilety kosztują jedynie około 150-200 złotych. Są one dostępne przede wszystkim przy rezerwacji z wyprzedzeniem – nawet na kilka miesięcy przed planowanym wyjazdem. Ponadto ich liczba jest ograniczona, co powoduje, że nie każdy zainteresowany ma możliwość kupna biletu w tak niskiej cenie.

 

Zatem w przypadku podróży do celu jak Chorwacja autokar jest bardzo tanim środkiem transportu, co powoduje, że aktualnie decyduje się na niego tak wiele osób, które szukają pomysłów na tanie wakacje za granicą.

 

Jak kupić bilety autokarowe do Chorwacji?

Swoje bilety autokarowe na wyjazd do Chorwacji można wykupić na parę sposobów, zależnie od sposobu ich dystrybucji przez przewoźnika.

 

Dzisiaj najczęściej bilety do Chorwacji są sprzedawane online. To najwygodniejszy sposób, by zaopatrzyć się w nie bez potrzeby wychodzenia z domu. Wystarczy tylko wybrać bilet na konkretny dzień, godzinę i trasę, a następnie zapłacić z góry, na przykład szybkim przelewem. Dzięki temu można zaoszczędzić swój czas i pieniądze, ponieważ wielu przewoźników ma dodatkowe zniżki przy rezerwacji online.

 

Następnie, po wykupieniu bilety, na swój adres e-mailowy podany w momencie składania zamówienia otrzymuje się potwierdzenie zakupu wraz z biletami, które należy wydrukować lub zapisać na urządzeniu, na przykład na smartfonie. Bilety należy potem okazać przy wchodzeniu do autokaru.

 

Można także skorzystać z innych sposobów rezerwacji, na przykład telefonicznie lub osobiście w biurze przewoźnika.

 

Podsumowując, gdy chodzi o wakacje w kraju jak Chorwacja autokar stanowi najtańszą formę transportu. Co więcej, podróżowanie nim także może być komfortowe. Przewoźnicy z nowoczesną flotą zapewniają dojazd na najwyższym poziome – szybko, wygodnie i bezpiecznie. Udanych wakacji!

Dodaj komentarz