Śledź mnie: Wpisy | Komentarze

Skok ze spadochronem, przejażdżka autem, kurs strzelania, czyli o niebanalnych pomysłach na prezent

0 Odpowiedzi
Skok ze spadochronem, przejażdżka autem, kurs strzelania, czyli o niebanalnych pomysłach na prezent

Kolejna książka czy kosmetyki? Nie zawsze sprawdzone pomysły na prezent są idealne. Jeżeli poszukujesz czegoś bardzie szalonego, oryginalnego, co sprawi, że urodziny czy rocznica będą niezapomniane, w takim przypadku pomyśl o zakupie prezentu niebanalnego, niekoniecznie danego przedmiotu, ale na przykład usługi.

Weekend w Spa, przejażdżka szybkim samochodzie po torze wyścigowym, kurs strzelania, skok na bungee czy skok ze spadochronem – to pomysły, które warto wziąć pod uwagę!

W tego rodzaju prezentach specjalizują się w szczególności specjalne portale internetowe, które zbierają najróżniejsze oferty od firm organizujących eventy. Dzięki nim można łatwo znaleźć wyjątkowy pomysł na prezent na praktycznie każdą okazję i dla każdego. Żeby kupić prezent, trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej, wybrać odpowiednią ofertę, przekazać prezent w formie elektronicznej do solenizanta, a następnie on będzie mógł już zarezerwować termin, który będzie mu najbardziej odpowiadał. To wygodne i rzeczywiście niezwykłe rozwiązanie, ponieważ często o takich prezentach w ogóle nie myślimy!

Przeżycia, które będą towarzyszyły tym niezwykłym wydarzeniom, na pewno pozostaną we wspomnieniach na długo! Koszty, które związane są z zakupem prezentów tego rodzaju, są najróżniejsze. Zależne są od tego, jakie się wybierze, dlatego krótki kurs nurkowania to około 200 złotych, lot balonem około 100 złotych, podobnie masaż. Droższe są przykładowo loty widokowe samolotami, skoki ze spadochronem. Najlepiej samemu zapoznać się z cenami na stronach. Trzeba pamiętać o tym, że prezenty można odebrać w określonych miastach, dlatego jeżeli chce się zakupić ofertę, wtedy trzeba sprawdzić, czy dotyczy ona konkretnego miasta.

Szukając niebanalnych prezentów warto zajrzeć na:

skydive.pl – można tutaj kupić komuś w prezencie skok spadochronowy z instruktorem czyli tzw. skok tandemowy

motoprezent.pl – tutaj można kupić w prezencie jazdę super szybkim samochodem np. ferrari czy lamborghini.

salt.aero – tutaj natomiast można wykupić lot widokowy samolotem.

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *