Śledź mnie: Wpisy | Komentarze

Różne okazje, różne prezenty- co wybrać dla mężczyzny?

0 Odpowiedzi
Różne okazje, różne prezenty- co wybrać dla mężczyzny?

Są takie prezenty, które zapamiętuje się na całe życie. Prezent dla mężczyzny jest często dla kobiet zagadką. Co kupić aby prezent się spodobał i został zauważony oraz zapamiętany.

Mężczyźni nie należą do łatwych odbiorców. Nie zawsze potrafią trafnie odczytać co kobieta miała na myśli wręczając mu jakiś upominek. Czasami zupełnie nie potrafią doszukać się drugiego znaczenia prezentu bądź mylnie właśnie szukają drugiego dna tam gdzie go nie ma.

Nie wszyscy przywiązują wagę do upominków. Dla jednych jest to zbędne wydawanie pieniędzy, dla innych ekstra zabawa i radość z dostawania. Jak wybrać więc prezent, który nie okaże się wtopą?

Oto przykłady ciekawych prezentów dla facetów.

Na pierwszy rzut idą prezenty urodzinowe. W wielu mężczyznach niezależnie od ich wieku drzemie mały chłopiec. Jest to istotna informacja przy wyborze przy wyborze prezentu. Nawet osoba mająca 50 czy 60 lat może mieć ochotę znowu poczuć się jak mały chłopiec. Warto zapytać jakie miał kiedyś marzenia, co go interesowało jak był małym chłopcem. Prezent może być odpowiedzią na dawne marzenia mężczyzny. Wielka radość gwarantowana!

Jeżeli kobieta stoi przed dylematem wyboru prezentu na rocznicę ślubu to można zdecydować się na prezent osobisty. Warto sięgnąć do wspólnych wspomnień, przeanalizować wspólne chwile, wakacje, wyjazdy. Mona kupić prezent związany z ulubionym miejscem wakacyjnym, może to być płyta z muzyką, która obojgu wam miło się kojarzy i przypomina piękne chwile spędzone razem.

Może to być również spełnienie jakiegoś marzenia, może bilet na wczasy w upragnionym miejscu. A jeśli to zbyt drogi prezent to może to być przewodnik po tym miejscu bądź świnka skarbonka, bo zbierać pieniądze na wycieczkę. Wspólnie możecie przecież zbierać fundusze na wyjazd.

Jeśli mąż czy partner jest majsterkowiczem warto podarować mu nowe narzędzia, może to być również jakiś kurs dla majsterkowicza. Z pewnością są różne gadżety przydatne majsterkowiczowi jak na przykład skrzynka na narzędzia, podkładki pod kolana, zestaw śrubokrętów, metrówka laserowa, czy wiele innych.

Może mężczyzna który jest zapracowany doceni karnet na masaże czy do sauny, może to być weekend we dwoje, a jeśli ma być to skromniejszy upominek to warto kupić płytę z ulubioną muzyką, a jeśli nie wiemy jaka to jest to wówczas kupmy płytę z muzyką relaksującą.

Jeżeli stoimy przed wyborem prezentu dla szefa, to oczywiście nie warto kupować byle czego. Oczywiście nie musi to być drogi upominek, powinien być jednak na tyle elegancki gadżet, by nie trzeba się było go wstydzić. Miło jest dołączyć osobistą dedykację, aby szef pamiętał od kogo go otrzymał. Absolutnie zakazane są różnego rodzaju produkty podrobione bądź wzorowane na czymś innym na przykład perfumy. Prezentem dla szefa może być zestaw piśmienniczy, przybornik na biurko, skórzany pokrowiec na pióro i długopis, bilet na koncert lubianego artysty bądź kosz upominkowy z dobrym alkoholem bądź kawą czy herbatą.

Jak widzimy propozycji prezentów jest sporo, warto dokładnie przemyśleć wybór, aby nie popełnić gafy.

men-s-portret-1501764

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *