Śledź mnie: Wpisy | Komentarze

Personalizowane pałeczki – idealny prezent dla miłośnika dalekowschodnich przysmaków

0 Odpowiedzi
Personalizowane pałeczki – idealny prezent dla miłośnika dalekowschodnich przysmaków

Gdy zapytać kilku osób, z czym kojarzy im się kuchnia dalekowschodnia, w tym chińska, japońska czy koreańska, na pewno większość z nich wskazałaby na pałeczki – to one są jednym z najbardziej wyrazistych elementów tamtejszej sztuki kulinarnej. Towarzyszą wielu wyśmienitym daniom, w tym także bardzo popularnemu teraz sushi, które zyskuje z roku na rok więcej entuzjastów, którzy interesują się dalekowschodnimi smakami szerzej.

To właśnie dla nich doskonałym pomysłem na prezent mogą być personalizowane pałeczki. Chociaż zwykle otrzymuje się je wraz z daniem w restauracji, można kupić je też w delikatesach i hipermarketach, to jednak znacznie przyjemniej będzie się jadło tymi swoimi. W jaki sposób ze zwykłych drewnianych pałeczek można przygotować świetny upominek? To proste, ponieważ wystarczy je spersonalizować. Teraz takie usługi oferuje kilka firm na terenie Polski, w tym personalizację można wykonać przez internet w firmie orientdeco.pl, która właśnie w tej dziedzinie się specjalizuje, a dodatkowo w jej sklepie można zakupić różne akcesoria przeznaczone do sushi.

Jak personalizuje się pałeczki? Najpopularniejszą metodą jest grawerunek laserowy – wtedy napis jest wyjątkowo precyzyjny i trwały. Wykorzystuje się wtedy pałeczki drewniane hebanowe i różane, można wybrać kolor drewna, również można wykorzystać pałeczki ze stali szlachetnej, które są znacznie bardziej trwałe. Na pałeczkach można umieścić swoje imię, ulubione motto i inne napisy. Niestety, liczba znaków jest ograniczona i wynosi ona zwykle około 30 sztuk. Często można też wybrać krój czcionki i do napisów dodać znaki graficzne, przykładowo serce, gdy ma być to upominek dla ukochanej osoby.

Pałeczki mogą być nie tylko pomysłowym prezentem dla kogoś bliskiego, ale mogą także stanowić skuteczny w działaniu gadżet reklamowy. Firmy, które zajmują się produkowaniem personalizowanych pałeczek, mają dużo zamówień od klientów biznesowych, którzy zwykle grawerują na nich informacje o firmie. Wręczenie takich pałeczek stanowi wtedy wspaniały wyraz wdzięczności i szacunku.

Jak prezentują się ceny personalizowanych pałeczek? Wcale nie są tak wysokie, jak mogłoby się wydawać. Za parę drewnianych pałeczek z grawerunkiem laserowym zapłaci się zwykle około 20 złotych, nieco droższe są pałeczki wykonane ze stali niedrzewnej. Firma dodaje zwykle do pałeczek efektowne etui, aby prezent był jeszcze bardziej niezwykły. Dla maniaka sushi i kuchni dalekowschodniej będzie to na pewno doskonała niespodzianka!

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *