Śledź mnie: Wpisy | Komentarze

Już dzisiaj pomyśl o prezentach świątecznych dla klientów!

0 Odpowiedzi
Już dzisiaj pomyśl o prezentach świątecznych dla klientów!

Nie ma dobrze prosperującej firmy bez klientów. To klienci są podstawą każdej firmy handlowej czy usługowej. Z pewnością należy więc o nich dbać, tak aby byli zadowoleni z naszych usług i nadal z nich korzystali. W jaki sposób można to zrobić? Jak docenić klienta i podziękować mu za dotychczasową współpracę?


Z pewnością zbliżający się czas świąt Bożego Narodzenia bardzo dobrze się do tego nadaje. Jak wiadomo jest to czas w którym przebywa się więcej w z rodziną. Wspólnie zasiada się przy Wigilijnym stole. Tradycją jest również wręczanie sobie wzajemnie prezentów. Tradycja ta jakiś czas temu pojawiła się również w sferze biznesowej. Tam także mile widziane są upominki, zarówno dla kontrahentów, pracowników jak i klientów.  Wspólne podziękowania są miłą formą i są z pewnością doceniane. Takie podtrzymywanie wspólnych relacji pozytywnie wpływa na obie strony. Z punktu widzenia psychologicznego wręczanie upominków wzmacnia więzi relacji firma-klient.
Aby wybrać odpowiedni upominek, należy dobrze przemyśleć czego poszukujemy. Musimy zastanowić się jaki mamy budżet na wszystkie prezenty, a z pewnością nie będzie to wyłącznie jedna rzecz. Kiedy już wiemy, jaką kwotę możemy przeznaczyć, to zastanówmy się czego oczekują nasi klienci. Być może przyzwyczajeni są, że otrzymują często gadżety reklamowe typu kalendarze na nowy nadchodzący rok, notatniki, czy kubki. Kalendarze są praktycznym prezentem. Mogą być książkowe, kieszonkowe, w formie plakatu. Ponadto są świetnym nośnikiem reklamy naszej firmy.  Również wszelkiego rodzaju kubki, długopisy, otwieracze, czy parasole również mogą być miłym, aczkolwiek symbolicznym upominkiem. Jeśli chcemy kogoś bardziej docenić to nie wręczajmy mu jedynie długopisów, czy kubka. Owszem może to być dodatek do prezentu. Głównym jednak upominkiem niech będzie jednak coś wyjątkowego. Prezenty świąteczne dla klientów powinny być eleganckie, nie wybrane przypadkowo w sklepie za rogiem. Idealne na ten cel mogą być  produkty firmy Nobilia. Oferuje ona szeroką gamę słodyczy, które z pewnością potrafią wywołać uśmiech na twarzy każdego. Kosze słodyczy, które można nabyć w tej firmie są po brzegi wypełnione po brzegi bardzo starannie wyselekcjonowanymi produktami. Niejednokrotnie są one sprowadzane na specjalne zamówienie. Nie są więc dostępne w każdym sklepie. Czyni więc to kosze bardzo wyjątkowymi prezentami, idealnymi dla klientów.
Prezenty świąteczne dla klientów mogą to być na przykład ręcznie robione praliny, orzeszki w czekoladzie, karmelki, pierniczki, również kruche ciasteczka, czekoladowe drażetki, czy suszone owoce. Ponadto mogą to być zestawy prezentowe z kawą, herbatą, miodem pitnym bądź innym alkoholem. Każdy zestaw produktów jest wyjątkowo elegancko zapakowany. Nie trzeba się więc martwić o dodatkowe opakowanie. Otrzymujemy gotowy do wręczenia upominek.
Prezenty świąteczne dla klientów dostępne na stronie http://www.nobilia.pl są w przystępnych cenach. Do wyboru są różnej wielkości zestawy, więc każdy może wybrać takie prezenty jakich oczekuje.

koszyczek

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *