Śledź mnie: Wpisy | Komentarze

Ciekawy pomysł na prezent-zabiegi pielęgnacyjne na twarz.

0 Odpowiedzi
Ciekawy pomysł na prezent-zabiegi pielęgnacyjne na twarz.

Niebanalnym pomysłem na prezent może być zestaw zabiegów pielęgnacyjnych na twarz. Każda kobieta lubi się czuć zadbana i elegancka. Nie zawsze jednak dysponuje wystarczającą sumą pieniędzy bądź po prostu nie ma czasu. Kiedy otrzyma w prezencie karnet na zabiegi pielęgnujące wówczas nie będzie miała już wymówek i z pewnością z przyjemnością z nich skorzysta.

Obecnie medycyna estetyczna ma cały szeroki arsenał środków pomocnych przy wygładzaniu, ujędrnianiu i odmładzaniu ciała. Oto jedne z najpopularniejszych zabiegów, z których może skorzystać kobieta by poprawić swoją urodę.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym- nazwa jest dosyć niepokojąca i może wystraszyć niejdną osobę. Jeszcze dziwniej brzmi nazwa również używana „wampirzy lifting”. Na czym polega taki zabieg? Otóż pobiera się krew od pacjenta, odwirowuje się ją w celu odseparowania płytek krwi. Ta mezoterapia polega na serii nakłuć. W ich wyniku osocze jest bezpośrednio dostarczane do skóry właściwej. Sposób ten służy do pobudzania mechanizmów regeneracji skóry. Koszt takiego jednego zabieg to około 2500 zł, więc jest to duży wydatek. Podobno jednak warty takich pieniędzy.

Cały zabieg jest dość bolesny gdyż przeprowadzany jest bez znieczulenia. Nie występuje ryzyko reakcji immunologicznej. Wystarczy już jedna sesja aby osiągnąć zadowalające rezultaty. Zabieg ten polecany jest szczególnie osobom, które skarżą się na suchą skórę, odwodnioną jak również zwiotczałą. Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym powoduje wygładzenie zmarszczek, odświeżenie skóry oraz jej ujędrnienie.

Kolejnym popularnym zabiegiem jest oczywiście wszystkim znany Botoks, czyli dokładniej mówiąc toksyna botulinowa

Blokuje ona połączenia nerwowo-mięśniowe i tym samym powoduje rozluźnienie mięśni. Efektem uniemożliwienia kurczenia się tych mięśni jest widoczne wygładzenie zmarszczek mimicznych. Najczęściej zabieg ten stosuje się do redukcji zmarszczek pojawiających się w górnej części twarzy czyli na czole, w kącikach oczu, między brwiami. Botoks wstrzykuje się w wybrane miejsce na twarzy. Nie stosuje się do tego znieczulenia. Efekt takiego zabiegu utrzymuje się około cztery miesięcy. Zdarza się, że w miejscu gdzie został wstrzyknięty botoks może pojawić się siniak.

Koszt zabiegu uzależniony jest od ilości wstrzyknięć. Jedno miejsce na twarzy to około 500 zł, dwa miejsca to 800 zł a trzy to koszt około 1000 zł.

Kolejnym zabiegiem jest jest używanie kwasu hialuronowego. Bywa on używany do podniesienia opadających kącików ust, jak również ich powiększenia oraz wyrównania ich kształtu. Kwas hialuronowy poprawia owal twarzy, spłaszcza bruzdy oraz zmarszczek na twarzy, dekolcie i szyi. Przed wstrzyknięciem kwasu stosuje się miejscowe znieczulenie. Oprócz tego nie wymagane są żadne inne przygotowania. Efekty utrzymują się przez kilka miesięcy. Cena zabiegu waha się od 800 do 2000 zł w zależności od miejsca wypełnienia.

To tylko niektóre przykładowe zabiegi, które pokochały kobiety a niekiedy mężczyźni. Warto podarować karnet na taki zabieg.

beauty-1-1251106

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *